Duże mieszkanie na ul. Turniejowej

Klient: Pani Małgorzata

Mieszkanie 92m2, ul. Turniejowa, Kraków

Po niemalże 3 latach od naszej jednej z pierwszych realizacji wróciłyśmy na ulicę Turniejową na krakowskim Kurdwanowie, aby zmierzyć się z trrójpoziomowym mieszkaniem przeznaczonym na sprzedaż.
Właściciele wyprowadzili się kilka lat temu. Na początku mieszkanie stało puste, następnie było wynajmowane – co niestety przerodziło się na liczne usterki i zaniedbania. Z prośbą o przygotowanie nieruchomości, zwróciła się do nas właścicielka mieszkająca już za granicą.
Całe mieszkanie bezdyskusyjnie należało przemalować. Dodatkowo zapadła decyzja o cyklinowaniu podłogi w kuchni, która nieco ucierpiała w skutek awarii lodówki. Do naprawienia były pękające ściany, ubytki w łazienkach, naprawa list podłogowych, drzwi w garderobie i kilka innych drobnych usterek. Dodatkowo do utylizacji miałyśmy mnóstwo niepotrzebnych i niedziałających rzeczy, w tym sprzęt elektroniczny.
Pamiętajmy, że dla właściciela koszt takich drobnych prac nie jest wielki natomiast w oczach potencjalnego kupca może urosnąć do rangi problemu a także nasunąć na myśl skojarzenie, że coś z mieszkaniem jest nie do końca w porządku.

Czas realizacji home stagingu w tym mieszkaniu: 3 tygodnie (wraz z pracami remontowymi)

Koszt zmian: 8900 zł

Mieszkanie zostało SPRZEDANE po 20 dniach, w cenie ofertowej!

Małgorzata Ostrowska-Reither
Współpraca z Paniami ze Scen Domowych to recepta na szybki i efektywny home staging.
Podczas pierwszej rozmowy zostały wyznaczone ramy kosztowe oraz zakres prac. Panie znakomicie zajęły się koordynacją terminów i na efekty prac nie trzeba było długo czekać. Mieszkanie zostało odświeżone, a jego wszelkie walory dodatkowo wyeksponowane. Nowoczesne, a jednocześnie przytulne wnętrze szybko „wpadło w oko“ kupującym.
Nasze mieszkanie zostało sprzedane w przeciągu kilku tygodni odkąd pojawiło się na rynku. Serdecznie dziękujemy!

Poziom pierwszy

Na pierwszym poziomie znajdował się korytarz, salon, mała łazienka oraz kuchnia.

Z pokoju zlikwidowane zostały białe zasłony a szklany, niepasujący stolik zastąpiony drewnianym. Kolorystykę dodatków dopasowałyśmy do sofy w kolorze brązu. Aby rozjaśnić wnętrze oprócz beżu i białego dorzuciłyśmy zieleń. Ten sam kolor również pojawił się w kuchni z tym, że tutaj w połączeniu z szarościami, bowiem punktem wyjściowym były zastane tu firanki z delikatnym szarym wzorkiem. Kolor zielony powtórzyłyśmy w smacznych owocach i świeżych kwiatach.

Home Staging Kraków Sceny Domowe
Home Staging Kraków Sceny Domowe

Kuchnia

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Łazienka

Home Staging Kraków Sceny Domowe
Home Staging Kraków Sceny Domowe

Salon

Poziom drugi i trzeci

Poziom drugi to trzy sypialnie, garderoba oraz duża łazienka. Tutaj nie do końca były sprecyzowane funkcje pokoi więc musiałyśmy stworzyć nową ich wizję i pomysł na nie. W jednym zorganizowany został pokój dziecka, w drugim pokój gościnny ewentualnie mały salon, w trzecim z racji małżeńskiego łóżka - podkreślona została funkcja sypialni.
Z sypialni schodami do góry wchodzimy na obszerną antresolę, która sprawiała wrażenie pomieszczenia zbędnego. Aranżacja uwzględniająca książki, fotel, lampę stojącą oraz przewieszone tu z innej ściany obrazki miała na celu pokazania tu dodatkowego miejsca wypoczynku, relaksu, być może też pracy.

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Pokój gościnny

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Łazienka górna

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Pokój dla dziecka

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Sypialnia

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Antresola

Home Staging Kraków Sceny Domowe

Korytarz

Home Staging od A do ZDJĘĆ :)

Naszą usługę polecamy szczególnie osobom takim jak Pani Małgorzata, która mieszkając za granicą miałaby spory problem, by “na odległość” przygotować swoje mieszkanie na sprzedaż.

Oddając całość prac nam, ma pewność, że jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się całym projektem, od koordynacji remontu i podwykonawców po zdjęcia do ogłoszenia.

TOP