O fotografii nieruchomości w ESTATE

/ / Sceny w mediach
Sceny Domowe i media

Właśnie ukazał się pierwszy numer e-magazynu rynku nieruchomości ESTATE (www.estate.pl).

Zespół redakcyjny zaprosił nas kilka miesięcy temu do współpracy i tak oto, na stronach 49-50 pojawił się nasz obszerny artykuł na temat fotografii nieruchomości!

E-magazyn „ESTATE” to inicjatywa portalu Nieruchomosci-Online.pl jest adresowana do osób chcących wynająć, sprzedać lub kupić nieruchomość, a także do agentów oraz biur nieruchomości.

Sceny Domowe o fotografii nieruchomościPonad to w pierwszym numerze e-magazynu możemy znaleźć m.in. omówienie badania przeprowadzonego niedawno przez serwis Nieruchomosci-online.pl na temat tego, co decyduje o popularności ogłoszeń na rynku nieruchomości.

Dlaczego niektóre ogłoszenia praktycznie z miejsca cieszą się ogromnym zainteresowaniem, podczas gdy inne zalegają miesiącami na portalach, nie generując praktycznie żadnego ruchu?

Co, poza oczywistymi kwestiami, jak cena czy lokalizacja, sprawia, że ogłoszenia nieruchomości przyciągają klientów lub nie?

Ponadto znaleźć można jeszcze pomocne porady, jak przyspieszyć sprzedaż swoich nieruchomości dotyczące m.in. home stagingu czy fotografii nieruchomości.

Artykuł naszego autorstwa możecie przeczytać pod adresem ESTATE – magazyn rynku nieruchomości. Nasz artykuł znajdziecie na stronach 49-50.

 

„Nasz magazyn ma być przede wszystkim platformą komunikacji.

Będziemy w nim poruszali tematy ciekawe i jednocześnie bardzo praktyczne. Czytelnicy znajdą tam porady prawne, analizy rynkowe, rozmowy z ekspertami, czyli wszystko to, co warto wiedzieć o rynku nieruchomości.

W ten sposób chcemy stać się jeszcze bardziej użyteczni dla naszych użytkowników – zarówno indywidualnych, jak i współpracujących z nami biur i agentów nieruchomości”

– tłumaczy Michał Kurczycki, prezes spółki NNV będącej wydawcą magazynu.

 

Aktualne numery magazynu do pobrania również pod adresem www.estate.pl

TOP