Sceny Domowe to projekt dwóch kreatywnych kobiet.

Dominika Dąbrowska - fotograf i agent nieruchomości oraz Sylwia Zgórkiewicz - home stager.
Duet ten to połączenie umiejętności aranżacyjnych, zmysłu estetycznego, wiedzy marketingowej i sprzedażowej oraz doświadczenia w fotografii wnętrz.
Sceny Domowe rozpoczęły swoją działalność w 2012 r. jako pierwsza w Małopolsce firma świadcząca usługi Home Stagingu.

Poznałyśmy się wiele lat temu, w pierwszej pracy w 2004 roku. Potem ścieżki zawodowe potoczyły się w inny sposób, a przyjaźń trwała latami. Pomysł na własną firmę kiełkował w każdej z nas osobno, a "starannie zaplanowany przypadek" spowodował, że latem 2012 roku postanowiłyśmy działać razem.
Świętujemy kolejny rok wspólnego działania i z dumą mówimy, że przetrwała i przyjaźń, i Sceny!

Za działania pozytywnie zmieniające branżę nieruchomości, Sceny Domowe otrzymały nagrodę główną oraz wyróżnienie w konkursach "restartup". Firma ma za sobą kilkadziesiąt metamorfoz, grono zadowolonych klientów. oraz grupę ponad 300 przeszkolonych pośredników nieruchomości.

O nas w mediach

Dominika Dąbrowska

Agent Nieruchomości & Fotograf

Ponad 9 lat zawodowo zajmuje się fotografią i marketingiem nieruchomości, w projektach krajowych jak i zagranicznych. Uwielbia sprzedawać przygotowane przez Sceny Domowe nieruchomości!

Pasjonatka dalekich podróży, języków obcych i tańca. Duszę skradł jej Bajkał a serce pozostawiła w wietrznej Patagonii i na ulicach Buenos Aires. Założycielka i prowadząca krakowski Klub Podróżników Atlantyda.

Sylwia Zgórkiewicz

Home Stager

Uwielbia wyszukiwać rzeczy nietuzinkowe, niebanalne a najlepiej hand made. Certyfikowana Home Stagerka. Mieszanka zmysłu estetycznego, organizacyjnego, kreatywności i doświadczenia w branży reklamowej. Jej pasje to film, aranżacja przestrzeni, moda, fotografia, taniec. I wielka miłość - Hiszpania.

TOP