Klient: Pan Grzegorz
Mieszkanie: apartament dwuppokojowy, ul. Rakowicka, Kraków

Mały, kameralny apartament w jednej z najnowszych krakowskich inwestycji “Apartamenty NOVUM” – należał do takich mieszkań, którym brakowało nie tyle pomysłu co ostatniego szlifu, błysku czy jak to zwą – wisienki na torcie. Właściciele sami zadbali o wykończenie i urządzenie swojego pierwszego mieszkania przeznaczonego na wynajem. Zadaniem Scen Domowych była pomoc w podjęciu kilku wnętrzarskich decyzji i dobranie dodatków do każdego z pomieszczeń. Home Staging w wersji mini, a rezultat… zobaczcie sami!

Rezultat? Mieszkanie wynajęte w 3 dni! Było warto 🙂

Koszt aranżacji home stagingowej: 1730 zł
Czas realizacji wraz z remontem: 5 dni

Sypialnia

Najwięcej czasu należało poświęcić małemu pokojowi, który postanowiłyśmy urządzić jako sypialnię. Mała sofa po rozłożeniu zabierała sporo miejsca w pokoju, ale pozostawienie go jako drugiego salonu nie wchodziło w grę. Na rozłożone łóżko dopasowałyśmy poduszki i narzutę zgodnie z istniejącymi już kolorami - turkus i złoto. Wraz z delikatnym obrazkiem na ścianie (tu ponownie podziękowania dla zaprzyjaźnionej galerii Lue Lue - za doradztwo i ekspresowe wykonanie zlecenia) i kilkoma elementami na komodzie i biurku powstała spójna całość o eleganckim charakterze. I o to też nam chodziło - nieruchomość w końcu znajduje się w prestiżowej dzielnicy i apartamentowcu, więc powiew luksusu jak najbardziej w tym przypadku był wskazany.  

SALON

Salon wymagał zmiany oprawy okna. Właściciele przewidzieli tu zasłony w kolorze pomarańczowym Jednak w kontekście mocno pomarańczowego dywanu i innych dodatków, w dość małym pokoju - powieszenie zasłon w tej samej barwie - dałoby efekt zbyt dużej intensywności, a wręcz agresji kolorystycznej. Stonowany szary pasował świetnie. Dobrałyśmy kwiaty oraz elementy do stylizacji stolika. Z uwzględnieniem słodkości oczywiście :)

Pozostałe pomieszczenia i okolica

Malutkie pomieszczenia jakim były kuchnia, łazienka i przedpokój - należało wystylizować drobnymi elementami. Kwiaty i “soczyste” fotografie w kuchni, fioletowe ręczniki przełamujące szarości w łazience oraz symboliczny wieszak z kurtką w korytarzu. Jak dobrze mieć kilka dopasowanych kolorystycznie ubrań przy sobie z myślą o sesji zdjęciowej mieszkania! Na prośbę klienta został sfotografowany jeszcze garaż i bardzo zadbane otoczenie bloku. Jaki był zatem rezultat naszych prac?

Mieszkanie wynajęte w 3 dni, a klient wybierał spośród potencjalnych chętnych!

Dominika Dąbrowska Sylwia Zgórkiewicz Sceny DomoweZapraszamy osoby inwestujące w nieruchomości, szczególnie w apartamenty,
do skorzystania z naszych pomysłów na ekspresowy wynajem!

 

TOP