Łazienka, ul. Gutenberga

Klient: Pani Danuta

Mieszkanie 53m2, ul. Gutenberga, Kraków

Łazienka kolorystycznie i technicznie prezentowała się bardzo w porządku. Jedyne co należało tu zrobić to dokładnie posprzątać, usunąć pranie, miednice, stary dywanik i nadmiar kosmetyków. Można powiedzieć, że standardowe czynności w home stagingu łazienki. Należy przyznać, że ponownie trafiłyśmy na bardzo zaangażowaną i świadomą klientkę. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że “ogarnięty” dom, w tym też łazienka, jest efektem naszej wspólnej pracy. Do zdjęć tego miejsca złożyłyśmy też wiszącą suszarkę podsufitową. A na deser dodałyśmy kolorystycznie dobrane przez nas ręczniki a także kwiatki i biały dozownik na mydło.

Czas realizacji home stagingu tego mieszkania: 5 dni, wraz z malowaniem 1 pokoju

Koszt zmian całego mieszkania: 3500 zł

Oferta mieszkania już dostępna pod adresem: http://bit.ly/Kozlowek_Sceny kto kupuje? 🙂

home staging toaleta

Toaleta

W mini toalecie mini zmiany.
Różowe elementy były nie do przyjęcia. Kosz na śmieci powędrował do kontenera na śmieci, zastąpiłyśmy go metalowym - nieco bardziej eleganckim niż poprzedni plastikowy. Wymiana ręcznika na granatowy, poprzedni był już wyblakły. Tylko tyle albo aż tyle :)
Z pewnością dodatkowa toaleta w mieszkaniu to duży atut, więc było warto to miejsce ująć w naszej sesji fotograficznej i zaprezentować w ofercie sprzedażowej nieruchomości.

lazienka_home_staging
lazienka_home_staging
TOP