Klient: Pan Jan
Mieszkanie: kawalerka w apartamentach Nadwiślańska 11, Kraków

Niezwykle nam miło, że klienci myślą o home stagingu już na etapie odbierania zakupionego mieszkania w stanie deweloperskim. Tak też było w przypadku Pana Jana, który zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w przygotowaniu apartamentu na wynajem. Pomoc miała mieć tym razem znacznie szerszy zasięg, bo dotyczyła również skorygowania pomysłów wykończeniowych zaproponowanych przez dewelopera, a także zaprojektowania i urządzenia wszystkich pomieszczeń. Home staging i profesjonalna sesja zdjęciowa były wisienką na torcie w tej realizacji!

Koszt aranżacji home stagingowej: 2200 zł (bez ceny wykończenia oraz mebli, które klient opłacał indywidualnie)

Mieszkanie zostało wynajęte w 3 dni!

HOME STAGING JAKO POMYSŁ DLA MIESZKAŃ W STANIE DEWELOPERSKIM

Do współpracy zaprosiłyśmy architektów, których zadaniem było przygotowanie i skoordynowanie prac związanych z wykonaniem projektu. Aby nasze pomysły były spójne z wizją architektów wspólnie dokonywaliśmy wyborów głównie kolorystyki i stylu wnętrza. Z racji prestiżowej lokalizacji apartament miał z założenia być bardzo nowoczesny, przemawiający stylistyką do klienta zamożnego i wymagającego. Okazało się, że sporo pomysłów dewelopera należało zmienić, aby uzyskać pożądany efekt. Również projekt łazienki uległ całkowitej zmianie. I bardzo dobrze. Dzięki naszym zmiano, mieszkanie będzie wyróżniać się na tle wielu ofert wynajmu w tej inwestycji.

Stan deweloperski

OŻYWIENIE ZIMNEGO WNĘTRZA

Ponieważ styl nowoczesny to i kolorystyka z nim związana czyli biele, szarości. Ogólnie zapanowały we wnętrzu bardzo surowe i zimne tonacje. Zadaniem Scen Domowych było zgodnie z pomysłem właściciela - ożywienie surowego wnętrza i tchnięcie w niego nieco życia. Taki cel udało się osiągnąć dzięki dodaniu tkanin do wnętrza: W sypialni zastosowano ozdobne firany szyte na wymiar  a także rolety - plisy mające spełniać także funkcje zasłaniającą. Klasycznie wystylizowane łóżko za pomocą narzuty, poduch. Odnośnikiem kolorystycznym do dokonywanych wyborów był obraz wydrukowany na płótnie z motywem lawendy. Dzięki uprzejmości Galerii Lue Lue zgodnie z preferencjami pana Jana został zamówiony również wydruk zdjęcia Nowego Jorku. Widok metropolii w salonie dodała nieruchomości charakteru i podkreśliła jej prestiż. Pozostałe dodatki również miały wywoływać skojarzenia z luksusem. Zimna kolorystyka wnętrza została złamana fioletem różem, a w łazience - soczystą zielenią.

W trakcie prac

SZTUKA KOMPROMISÓW

Pomysły architektów, pomysły nasze, pomysły właściciela mieszkania. Czasem niełątwo uchwycić ten złoty środek i w gąszczu idei nie zapomnieć, że mieszkanie ma się podobać przede wszystkim potencjalnemu wynajmującemu. Tutaj ponieważ mieszkanie było nowe było świetną bazą do snucia różnych koncepcji i rozwiązań jednak mimo  wysokiego standardu należało pilnować rozsądnego budżetu. W efekcie powstało neutralne ale bardzo eleganckie miejsce, które z pewnością przyciągnie uwagę zainteresowanych tego rodzajem nieruchomości. Oceńcie proszę sami :)

Home Staging - jak sprzedać mieszkanie
Home Staging - jak sprzedać mieszkanie
Home Staging - jak sprzedać mieszkanie
Home Staging - jak sprzedać mieszkanie
Home Staging - jak sprzedać mieszkanie
TOP