„Sama chciałabym tam mieszkać!!!”

/ / Jak pracujemy, referencje
Metamorfoza kawalerki

baaaardzo dziękuję
sama chciałabym tam mieszkać
metamorfoza totalna
Bardzo Wam dziękuję!
Jutro wrzucę na gumtree, bo bardzo mi zależy,
żeby od lipca „poszło”

Dokładnie takie słowa, dostałyśmy mailem od Joasi, gdy otrzymała od nas zdjęcia z ich odmienionej kawalerki. To była dla nas największa nagroda i radość, choć najlepsze… miało dopiero nadejść.

Minęły dwa dni, piątkowy wieczór… Siedzimy ze znajomymi w kawiarni i telefon od Asi z informacją, że mieszkanie zostało wynajęte! Choć oglądało je kilka osób, to właściciele nie chcieli wynająć mieszkania „pierwszym lepszym”. I właśnie w piątkowy wieczór, mieszkanie przyszła obejrzeć pewna Pani, która od razu zdecydowała się je wynająć, tym samym odwołując zaplanowane wizyty w innych.

Kilka dni później, na skrzynkę Scen Domowych, wpłynęły referencje od Joasi i Tomka, poczytajcie jak „home staging” wyglądał z ich perspektywy:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Dominiką i Sylwią.
Fachowo wzięły się do pracy, punktując co w mieszkaniu należy koniecznie zmienić. Skorzystaliśmy z doradztwa, wykonawstwo było po naszej stronie.
Zmiany zaproponowane przez Dziewczyny początkowo mnie przeraziły (np. całkowita zmiana koloru ścian w mieszkaniu), bo chcieliśmy remont zrobić raz dwa w jeden weekend, aby nie tracić czasu. Stopniowo nasz opór do zmian topniał i na koniec cieszymy się, że ich posłuchaliśmy 😉
Mieszkanie po metamorfozie wygląda ślicznie i wynajęło się w 2 dni od ogłoszenia! Te Dziewczyny znają się na rzeczy, a skorzystanie z ich usług jest naprawdę świetną inwestycją!
Gorąco polecamy!
No to kto następny sprzedaje lub chce wynająć swoje mieszkanie?
A na naszym blogu, już za kilka dni, efekty home stagingu w 150m2 mieszkaniu na Olszy, w Krakowie.

TOP