Mamy Roczek! :)

/ / Jak pracujemy
Urodziny Scen Domowych

Sceny Domowe pierwszego grudnia dmuchają pierwszą świeczkę na swoim urodzinowym torcie!

Tak jak roczny dzieciak w żadnym stopniu nie przypominają już niemowlaka jakim były 12 miesięcy wcześniej – tak i my czujemy ogromny skok rozwojowy jaki przeszedł w tym okresie nasz scenowy pomysł.

Data 1. grudnia jest dość umowna, bo związana z uruchomieniem strony i funpage’a na facebooku. Pomysł związany z Home Stagingiem kiełkował wiele miesięcy wcześniej, a koncepcja, że musimy zrobić coś razem nawet kilka lat wcześniej. Jak już nasze drogi i pomysły zeszły się nastąpiła faza przygotowawcza projektu. A jak to w przypadku prowadzenia firmy przez dwie kobiety wiąże się to z wieloma godzinami wymyślania nazwy i debat nad odcieniami koloru niebieskiego na stronie.

W końcu kiedy wszystko było tak jak to sobie wyobrażałyśmy, stwierdziłyśmy, że czas, by świat dowiedział się o Scenach 🙂
Jak się już dowiedział, to machina ruszyła. A my wraz z nią! I nie ma odwrotu, to nas pochłania!
Sceny DomoweA jak wygląda podsumowanie tego intensywnego roku?

BIZNESPLANY

są fajne na papierze 🙂

ZASKOCZENIA

Odkryłyśmy jak wielu rzeczy trzeba się wciąż uczyć. Jak wiele różnego rodzaju prac musimy wykonywać własnymi rękami. Bycie home stagerem wymaga równocześnie wiedzy z totalnie różnych dziedzin:

  • pielęgnacja roślin doniczkowych
  • wzorniki kolorów z marketu kontra rzeczywistość na ścianie
  • cennik produktów sklepów wnętrzarskich i jak zrobić żeby było taniej
  • sytuacja na rynku nieruchomości
  • środki do czyszczenia podłóg
  • kompozycja kadru
  • umiejętności: posługiwania się narzędziówką, bycie wścibskim przy szukaniu dodatków w domu klienta, bycie upierdliwym szefem dla ekipy remontowej

PRZYJAŹNIE

to, że się walą przy prowadzeniu biznesu jest nieprawdą 🙂

BYCIE PIONIEREM

nie jest łatwe. Ciężko zaczyna się bez przetestowanego wcześniej na “królikach” know how, ale.. jest też fascynujące i daje upust naszej kreatywości. Fajnie jest robić rzeczy autorskie. Satysfakcja w tym wypadku – gwarantowana!

MARKETING

to przede wszystkim rozmowy z ludźmi, kontakty. Spotkania pozwalają czerpać od innych wiedzę i wysysać pozytywną energię 🙂 Bez rozmów z ludźmi nic nie zdziałamy. Nawet jeśli wiążą si one z pobudką o 5 rano by zdążyć na śniadanie biznesowe.

BURZE MÓZGÓW

Są mega twórcze. To nic, że jest to niepoliczalna ilość godzin, za które nikt nie płaci 🙂
Dla nas to litry wypitych dobrych i mniej dobrych kaw w fajnych lub mniej fajnych krakowskich kawiarniach. Dzięki tym mobilnym biurom poznajemy przy okazji gastronomiczną mapę Krakowa – lepiej późno niż wcale. A home stager nie ryba – pić musi 🙂

ŻYCZENIA

nieskromnie poprosimy:
z okazji pierwszych urodzin życzcie nam, aby ogrom pomysłów spisywanych przez ostatni rok na kartkach (pokaźna makulatura już się z tego zaczyna robić) ujrzał światło dzienne.
Jest tego sporo i sporo będzie się działo!

Do tego należy nam życzyć, aby scenowe szaleństwo nas nie opuszczało! ( a rymy same nam się piszą… 🙂

TOP