Home Stagingu warsztatowo i nie tylko, czyli…

/ / Inne, Jak pracujemy
home staging warsztaty dla pośredników

… soczyste warsztaty dla pośredników recamp2 w Smardzowicach, w dniach 21-22. marca 2014r.

home staging warsztaty dla pośredników

To był wyjątkowy iście wiosenny weekend. Brałyśmy udział w ogólnopolskich warsztatach dla branży nieruchomości, dodatkowo w roli prowadzących warsztaty z home stagingu.

Recamp2 to nie tylko warsztaty z home staging’u.
Choć prowadziłyśmy je w oba warsztatowe dni, to udało nam się „uszczknąć” co nie co z programu i dla nas.

Posłuchałyśmy inspirujących opowieści o strategii błękitnego oceanu Pawła Górskiego, usłyszałyśmy ciekawe wskazówki dot. zarządzania sprzedażą w wykonaniu Marcina Kubiaka.
Dowiedziałyśmy się od Kasi Czerwiak jak zadbać o swój internetowy wizerunek, a Radek Musiał pomógł nam przyjrzeć się sprzedaży od strony jej psychologicznej strony.

A na koniec… dający do myślenia inspirujący wykład Ediego Pyrka o wartościach, przekonaniach, marzeniach – czyli o tym, że możemy wszystko, wystarczy tylko chcieć :)!

Ah, co to były za warsztaty!

Gdyby nie Agnieszka, Basia, Bolek, Dominik, Łukasz i Krzysiek nie było by recampu 1 ani 2.
home staging warsztaty dla pośrednikówNie byłoby okazji do tak kreatywnych rozmów i integracji home stagerów z home stagerami, pośredników z pośrednikami, no i na przemian (zwłaszcza przy domowej malinowej nalewce czy pigwówce 🙂

Więc niskie ukłony do organizatorów, za to, że w natłoku codziennych spraw, po prostu im się chce coś więcej zrobić i zorganizować takie 2 dni spotkań, po których człowiek wraca napromieniowanych jakąś dziwną energią! Dziękujemy!

Dziękujemy i już z niecierpliwością czekamy na recamp3, a Wam życzymy mnóstwa pozytywnych nie tylko home stagingowych, zmian 🙂

Jak wyglądały warsztaty od kuchni, możecie zobaczyć w naszej galerii – poniżej!

Do zobaczenia na recamp3!
Dominika & Sylwia

TOP