Łazienka, podrzeszowski domek

Klient: Paulina i Paweł

W łazience nie było zbyt wiele zmian. Tutaj najbardziej widoczną metamorfozą było powieszenie lustra w grubej drewnianej ramie. Zwykłe pomieszczenie od razu nabrało wyrazu. Poza tym całkiem nowa i raczej nowoczesna łazienka zaczęła bardziej pasować do innych pomieszczeń nieruchomości, w której dominującym materiałem jest drewno.
Dorzuciłyśmy dozownik z elementem drewnianym, dopasowałyśmy kolorystycznie ręczniki. Z półki i z podłogi zniknęła sterta kosmetyków, a zamiast nich pojawiły się wiklinowe koszyki na biżuterię. Z przedpokoju przywędrowało tutaj też małe lusterko z motywami ludowymi. Zasugerowałyśmy Paulinie i Pawłowi, aby docelowo łazience nadać jeszcze bardziej “wiejskiego” i dawnego stylu przez dodanie tam odpowiednich akcesoriów oraz zagospodarowanie niewyflizowanych ścian obrazkami czy rzeźbami.

Czas realizacji home stagingu tego domu: na miejscu 2 dni, plus czas konsultacji online

Koszt zmian całego domu (bez kosztów malowania): 3000 zł

Paulina i Pawełwww.ChataSzewca.pl
Chcieliśmy, by nasz dom na wsi stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla nas i dla naszych gości. Cieszymy się bardzo, że spotkaliśmy na swojej drodze osoby, które doskonale znają się na tym co robią. Aranżacja wnętrza (łącznie z doborem koloru ścian) dokonana była na podstawie zdjęć, co nie jest rzeczą łatwą. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Domek stał się jeszcze bardziej przytulny, wyeksponowano jego atuty i detale, których wcześniej nie było widać. Mieliśmy okazję uczestniczyć również w tych "zmianach" i był to dla nas dzień niezwykły. Atmosfera, jaką tworzą aranżatorki podczas home- stagingowych rewolucji sprawia, iż chcę się w tym uczestniczyć. Plusem współpracy ze Scenami Domowymi jest równiez to, iż nie narzucają zmian na siłę, lecz dostosowują się do możliwości klienta biorąc pod uwagę jego wizje i potrzeby. Naprawdę warto skorzystać z usług Scen Domowych:)
łazienka home staging
łazienka home staging
TOP