Przedsionek, podrzeszowski domek

Klient: Paulina i Paweł

Przedsionek był miejscem nijakim. Trochę więcej niż przedpokój, może coś jak ganek równocześnie?

Wstawiony tu fotel był dla nas inspiracją i obrałyśmy ten kierunek, aby stworzyć miejsce wypoczynku –  werandy, gdzie można posiedzieć wygodnie, poczytać książkę, odłożyć kawę na stoliku. Zmieniłyśmy też kolor ścian z jaskrawo-zielonego na delikatny żółty. A właściciele domu, sami odmalowani przedsionek jak i sypialnię, jeszcze przed naszym przyjazdem – konsultując z nami kolor ścian.

W takich barwach przedsionek będzie zdecydowanie lepiej się prezentował, zwłaszcza przy świetle dziennym, którego dzięki wielkim oknom na pewno tu nie zabraknie. To zarazem wejście do domu, więc należy zadbać o możliwość odwieszenia ubrań i odłożenie butów. Na liście naszych zakupów znalazły się zatem stylowa wycieraczka oraz wieszak. Swoje zastosowanie znalazła tu też komoda z sypialni. Narzuta na fotel, koronkowa poduszka oraz obrazki z motywami ludowymi. A na koniec właściciele dorzucili podkowę na szczęście, którą przywiesiliśmy między oknami. Kolorowe, wesołe i słoneczne teraz miejsce zaprasza gości do środka niezwykłego domu.

Czas realizacji home stagingu tego domu: na miejscu 2 dni, plus czas konsultacji online

Koszt zmian całego domu (bez kosztów malowania): 3000 zł

Paulina i Pawełwww.ChataSzewca.pl
Chcieliśmy, by nasz dom na wsi stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla nas i dla naszych gości. Cieszymy się bardzo, że spotkaliśmy na swojej drodze osoby, które doskonale znają się na tym co robią. Aranżacja wnętrza (łącznie z doborem koloru ścian) dokonana była na podstawie zdjęć, co nie jest rzeczą łatwą. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Domek stał się jeszcze bardziej przytulny, wyeksponowano jego atuty i detale, których wcześniej nie było widać. Mieliśmy okazję uczestniczyć również w tych "zmianach" i był to dla nas dzień niezwykły. Atmosfera, jaką tworzą aranżatorki podczas home- stagingowych rewolucji sprawia, iż chcę się w tym uczestniczyć. Plusem współpracy ze Scenami Domowymi jest równiez to, iż nie narzucają zmian na siłę, lecz dostosowują się do możliwości klienta biorąc pod uwagę jego wizje i potrzeby. Naprawdę warto skorzystać z usług Scen Domowych:)
home staging podkarpackie
TOP