O Home Staging’u Sceny pisać będą!

/ / Sceny w mediach

O Home Staging’u coraz częściej mówi się w polskich mediach. Do programów telewizyjnych i audycji radiowych coraz częściej zapraszani są home stagerzy, którzy opowiadają o tej dość nowej ale jakże skutecznej usłudze na polskim rynku nieruchomości. Wydawnictwa branżowe również zwracają uwagę na techniki i marketing nieruchomości, który zwłaszcza w obecnej sytuacji na rynku jest niezwykle ważną usługą. Coraz większej liczbie mieszkań czy domów znacznie zostaje skrócony czas sprzedaży, dzięki profesjonalnemu przygotowaniu nieruchomości. A to wszystko szybko wychwytywane jest przez rynek i media branżowe.

Z ogromną radością i dumą chwalimy się, że Krakowska Grupa Multimedialna zaprosiła Sceny Domowe do stałej współpracy w temacie home stagingu!

Malopolski Przeglad NieruchomosciZatem w rok 2013 wchodzi z impetem i już możecie, w styczniowym numerze Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości przeczytać artykuł o Scenach Domowych i Home Staging’u nie tylko w Krakowie. Każdego miesiąca będziemy wspólnie redagować artykuły dotyczące tematu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości – od jej gruntownego przygotowania czyli home staging,  przez fotograficzne sesje wnętrzarskie i wirtualne spacery po nieruchomościach wykonane przez Sceny Domowe, po marketing i psychologię sprzedaży – aby dobrze i szybko sprzedać Wasze mieszkanie.

Miesięcznika „Małopolski Przegląd Nieruchomości” szukajcie m.in. w Empikach, już wkrótce opublikujemy też wersję online naszego artykułu.

W kolejnym numerze (w sprzedaży już  25. stycznia) całe dwie strony poświęcimy tematowi fotografii nieruchomości. Zapraszamy do lektury tego i następnych numerów .

Nie rób scen i w końcu sprzedaj to mieszkanie! 🙂

TOP