Jak ekspresowo sprzedać dom?

/ / Jak pracujemy, nasze metamorfozy
Home Staging Kraków

Nie zdążyłyśmy do końca opublikować zdjęć z tej realizacji, a została już sprzedana!

Małżeństwo z Krakowa poprosiło nas o sprawdzenie co można zrobić z ich niezamieszkałym od 3 lat domem w Katowicach. Obejrzałyśmy jego zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu pewnego biura pośrednictwa. Byłyśmy zdruzgotane. Przy tak dużym domu bardzo mała ilość zdjęć i to w dodatku pomieszczeń, które nie stanowiły dobrej wizytówki tej nieruchomości; m.in zdjęcie wejścia do domu z wystawionymi przed drzwiami wielkimi worami na śmieci i zaciągniętymi roletami antywłamaniowymi….Widząc to wiedziałyśmy, że nasza pomoc jest tym, czego zmęczeni długotrwałą sprzedażą domu klienci, naprawdę potrzebują.

Przeprowadziłyśmy niskobudżetową metamorfozę. Zleciłyśmy gruntowne sprzątanie i wywóz niepotrzebnych rzeczy. Zaaranżowałyśmy wszystkie pomieszczenia i sfotografowałyśmy od jak najlepszej strony. Tak przygotowany dom, wraz ze zdjęciami z sesji oddałyśmy w ręce sprawdzonej przez nas pośrednik nieruchomości – Magdaleny Uszyckiej, właścicieli QRS Nieruchomości.

Na pierwszych oglądających nie trzeba było długo czekać! Nawet jeden z uczestników naszego szkolenia w Katowicach powiedział nam, że doskonale pamięta tą nieruchomość, bo mocno się wyróżniała! A sam od dłuższego czasu nie może sprzedać domu w tej samej okolicy.

Efekt? Dom został sprzedany w niecały miesiąc czasu! Zobaczcie sami, co zostało zrobione [KLIK].

TOP