Szkolimy, uczymy i wiedzę o home stagingu szerzymy!

/ / Inne, Jak pracujemy
Home Staging szkolenie

Sceny Domowe ze swoim programem szkoleniowym zadebiutowały na konferencji branżowej recamp w marcu 2014 roku. Tam też pośrednikom nieruchomości przybliżałyśmy idee home stagingu, pokazywałyśmy na czym on polega, ile kosztuje. Nie sądziłyśmy wtedy, że obok realizacji home stagingowych będziemy przekazywać wiedzę o tym, jak to się robi 🙂 Ale tak się stało.

Nasze szkolenia to efekt dużego zapotrzebowania w tym temacie, widziałyśmy tu sporą lukę, którą należało wypełnić. Owszem istnieją szkolenia typu home staging biznes skierowane do osób, które zamierzają zająć się zawodową ta tematyką, natomiast brakowało szkoleń skierowanych do samych pośredników, które miałyby niekoniecznie uczyć fachu oraz prowadzenia biznesu home stagingowego ale pokazywać jak za pomocą prostych technik agent nieruchomości może sam we własnym zakresie zmienić a zarazem uatrakcyjnić nieruchomości będące w jego ofercie.

Fotografia nieruchomości Kraków

Home Staging za niecałe 300 zł i wymagający 3h czasu 🙂

Literatura polska w tej tematyce jest też dość uboga, więc dlatego stworzyłyśmy autorski program szkoleniowy dedykowany pośrednikom nieruchomości. Program bazujący na naszych własnych realizacjach home stagingowych – pokazujący jakie zastosowano metody oraz z jakim kosztem to się wiąże. Na szkoleniu uczymy również jakie zmiany pośrednik może wprowadzić sam lub z właścicielem nieruchomości i jak właścicieli do takich zmian przekonywać. Nic tak nie popycha do dalszych działań jak tego rodzaju słowa:

Bardzo fajnie przedstawione zdjęcia z realizacji – metamorfozy. Dużo przydatnych, nowych informacji, jak niewielkim kosztem upiększyć lub przygotować pomieszczenia, aby robiło wrażenie. Chętnie wzięłabym udział w metamorfozie więcej niż jednej nieruchomości.
Małgorzata Zając, Tyszkiewicz Nieruchomości, Gdańsk

Program szkolenia spotkał się z dużym uznaniem i tak zaczęło się szkolenie pośredników nieruchomości w całej Polsce.

Referencje Sceny Domowe home stagingKolejne edycje szkoleń z home stagingu odbyły sie w Gdańsku, na zaproszenie SPPON oraz w Katowicach – zorganizowane przez KIGN.  Na wszystkie terminy był zawsze komplet uczestników, co tylko potwierdza fakt zachodzących pewnych zmian w myśleniu i podejściu do tematu marketingu nieruchomości w branży.
W dodatku z ankiet jakie otrzymujemy od uczestników otrzymujemy sygnały o bardzo pozytywnym odbiorze naszych wykładów. Pośrednicy czerpią z naszych warsztatów przede wszystkim praktyczną wiedzę, na czym tak naprawdę zależało nam najbardziej.

Wyróżnienie RECAMP SylwiaPaździernik to również wyróżnienie oraz nagroda pieniężna, dla Scen Domowych, jako firmy pozytywnie zmieniającej rynek nieruchomości!

Pozytywnie nakręcone takimi słowami, kontynuowałyśmy temat organizowania szkoleń w różnych miastach. I tak 12.02 odbyło się szkolenie z home stagingu w Krakowie, a wraz KIGN mamy zaplanowane już kolejne szkolenia w Katowicach, Krakowie oraz Warszawie.

Idąc za ciosem oraz wsłuchując się w opinie uczestników planujemy rozbudować szkolenia z home stagingu o warsztat z fotografii nieruchomości.
Leroy Merlin BonarkaNasze szkolenia znalazły też uznanie w oczach ważnych partnerów takich jak Krakowski Rynek Nieruchomości czy Leroy Merlin Bonarka, dzięki czemu mamy nadzieję dotrzeć z informacją o szkoleniu do jak największej liczby zainteresowanych. Dzięki partnerom uczestnicy otrzymali ciekawe upominki i bony rabatowe.Krakowski Rynek Nieruchomości
W ubiegłym tygodniu portal www.szybko.pl organizujący ciekawych cykl www.showroom.szybko.pl zaprosił nas do współpracy i razem z przedstawicielami portalu prowadziłyśmy godzinne szkolenie dla grupy ponad 80 krakowskich pośredników nieruchomości.

Szkolenia to dla nas czysta przyjemność i wynikają z absolutnej pasji do tego co robimy. Przyjdź i zaraź sie home stagingiem ! Zapraszamy do śledzenia zapisów i do zobaczenia na kolejnych szkoleniach czy konferencjach 🙂

TOP