Szanuj pieniądze swoje – K.Czerwiak

/ / eksperci

W ostatnim wpisie informowałyśmy Was iż otwieramy się na współpracę z ekspertami  z branży nieruchomości. I tak dzisiaj, zapraszamy Was do lektury pierwszego i wstępnego tekstu Katarzyny Czerwiak. Katarzyna rynkiem nieruchomości pasjonuje się od 1994 roku, a jej licencja ma ładny i okrągły numer 1000. Prowadzi biuro nieruchomości – JAMAR.
Zapraszamy zatem do lektury jej tekstu.

Katarzyna Czerwiak

Każdy z nas jest głęboko przekonany, że szanuje swoje pieniądze.
Zresztą podobnie myślimy że szanujemy swój czas.
Tymczasem tak jak pozwalamy, by czas przeciekał miedzy palcami – tak samo czasem między palcami przeciekają nam pieniądze.

Nieruchomości to często najcenniejszy element naszego kapitału – jednak gdy poszukujemy możliwości przemiany ich w brzęcząca monetę traktujemy je po macoszemu, pykamy fotki jak umiemy, opisujemy jak umiemy, reklamujemy jak umiemy, negocjujemy jak umiemy, czasem potem niestety często opłacamy podatki lub inne opłaty publicznoprawne bo przecież wydawało nam się, ze umiemy…
Twoja nieruchomość zasługuje na profesjonalne działania!

Dzięki prawidłowemu ustaleniu wartości nieruchomości, jej ceny, ustaleniu jej cech charakterystycznych i klienta docelowego, prowadzeniu prezentacji, wspomaganiu merytorycznym negocjacji, wskazywaniu opcji i rozwiązań – jesteś w stanie sprzedać nieruchomość sprawniej i lepiej!
Poszukaj polecanego i sprawdzonego pośrednika!

Nie oburzaj się, gdy zaproponuje Ci dodatkową współpracę z home stagerem – to nie krytyka Twojego gustu – to rozsądne działania, dzięki któremu Twoja nieruchomość zostanie tak zaaranżowana, by podobała się jak najszerszemu gronu nabywców, by pokazała wszelkie dostępne funkcje jej wykorzystania.
Niech profesjonaliści pracują na Ciebie!

jamar_-_logoZ przyjemnością nawiązałam współpracę z ekipą Scen Domowych – mam nadzieję, ze na tym blogu będziemy się chwalić wspólnymi projektami!
pośrednik nieruchomości – Katarzyna Czerwiak

TOP