Klient: Małżeństwo z Katowic

Gdy rodzina nam się powiększa, często decydujemy się na zmianę naszego mieszkania na większe. Taką też decyzję podjęli właściciele tej kawalerki. Zgłosili się do nas z prośbą o lepsze jej przedstawienie, by szybko znaleźć nowych jej mieszkańców.

Kawalerka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Gliwickiej w Katowicach, z wejściem od podwórza i jest nieco oddalona od ruchliwej jezdni, dzięki czemu panuje w niej cisza i spokój. Klimatyczny kominek sprawia, że jest to idealne miejsce na odpoczynek po całym dniu w pracy.

Wchodząc do mieszkania widzimy kuchnię – dużą jak na tego typu mieszkanie, wyposażoną w zmywarkę, kuchenkę gazową, lodówkę i pralkę automatyczną. W części kuchennej została umieszczona duża szafa lustrzana gotowa pomieścić wszelkie sprzęty domowe lub może służyć jako spiżarnia. Z kuchni na prawo przechodzimy do łazienki, która posiada bardzo widne okno – również mało spotykane rozwiązanie w kawalerkach. Również z kuchni przechodzi się do pokoju dziennego, który nocą służy jako sypialnia. Wyposażony w biurko świetnie sprawdzi się jako domowy kącik do pracy twórczej lub nauki. Pojemna szafa i rozkładane kanapy są wszystkim czego potrzeba, aby wygodnie mieszkać i odpoczywać.

Mieszkanie polecane osobom wygodnym, szukającym gotowych rozwiązań z odrobiną dobrego smaku i niepowtarzalnym klimatem (w pełni wyposażone).

Czas realizacji home stagingu kawalerki: 1 dzień
Koszt zmian całej kawalerki: 700 zł (pakiet home staging „last minute”)
Home Staging i Fotografia: Weronika Łudzik

Kawalerka została wynajęta po 2 dniach od umieszczenia jej zdjęć na naszej www!

Sceny Domowe w Katowicach

Kawalerka, w której została przeprowadzona metamorfoza to aranżacyjny oraz fotograficzny debiut naszej nowej katowickiej Home Stagerki - Weroniki Łudzik! Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy z Weroniką. Gratulujemy udanego debiutu i trzymamy kciuki za kolejne wspólne projekty :)

Zapraszamy zatem do kontaktu klientów ze Śląska, chętnie pomożemy Wam sprzedać lub wynająć Wasze mieszkania.

Dominika i Sylwia - Sceny Domowe

Weronika ŁudzikHome Stager w Katowicach
Fotografia jest moją pasją od ponad 15 lat. Aranżacja i stylistyka wnętrz od zawsze były zagadnieniami bliskimi mojej kreatywnej duszy.
Długo szukałam pomysłu na umiejętne i niebanalne połączenie tych dwóch dziedzin. Home Staging okazał się strzałem w dziesiątkę.
home staging w Katowicach
home staging w Katowicach
home staging w Katowicach
home staging w Katowicach
home staging Katowice
home staging Katowice
TOP