Apartament przy krakowskich Błoniach

Klient: Pani Agata

Mieszkanie dwupokojowe, 62m2, ul. Kraszewskiego, po sąsiedzku Błonia, 15 min spacerem do Rynku

Świetna a zarazem wymagająca lokalizacja. Mieszkanie dla nietuzinkowego klienta, do którego z pewnością nie przemówi kolorystyka, którą zastałyśmy na miejscu.

Pani Agata wyprowadziła się z tego mieszkania już jakiś czas temu. Zamieszkiwane okazyjnie przez członków rodziny, znajomych i dwa sympatyczne koty. Jednak przyszedł czas na sprzedaż. Z racji tego, że z klientką miałyśmy już okazję współpracować, z ogromnym sukcesem, więc tym bardziej nam miło było, gdy zwróciła się do nas ponownie.

Mieszkanie fajne, przestronne, świetnie zlokalizowane i właśnie ta lokalizacja wymusiła na nas duże zmiany. Przede wszystkim kolorystyczne. Niegdyś modny błękit, czerwony z granatem czy też pomarańczowo-fioletowy klimat sypialni musiały na dobre opuścić to mieszkanie. Wprowadziłyśmy złamaną biel, a w zasadzie nasz sprawdzony tajemniczy kolor 🙂 Cześć mebli bezpowrotnie zniknęła, a jej miejsce zajęły pojedyncze nowe meble i detale, które miały ogromny wpływ na efekt końcowy.
Jak zwykle ograniczony budżet włączył w naszych głowach kreatywność w celu znalezienia alternatywnych rozwiązań, i tak:

  • krzesła do salonu zostały wypożyczone z zaprzyjaźnionej kawiarni
  • obraz na ścianę został wydrukowany promocyjnie w zaprzyjaźnionej drukarni Fotograf Ostrowski
  • nowa designerska lampa podłogowa, została wypożyczona od naszego partnera LUMINIS i jeśli spodoba się przyszłemu właścicielowi, to jest możliwy jej zakup

Naszym partnerom serdecznie dziękujemy za współpracę 🙂

Mieszkanie to, było też przedmiotem naszego szkolenia Fotografia Nieruchomości i Home Staging DELUXE i właśnie jego aranżacja, została przygotowana przy współpracy z uczestnikami szkolenia”

Po raz kolejny też współpracowałyśmy z naszym stałym partnerem Leroy Merlin Bonarka w Krakowie, który przygotował dodatkowe niespodzianki dla uczestników szkolenia!

Czas realizacji home stagingu w tym mieszkaniu: 3 tygodnie (wraz z pracami remontowymi)

Koszt zmian w mieszkaniu: 5500 zł

TOP