Zapraszamy do obejrzenia kolejnej realizacji, tym razem 3-pokojowego mieszkania z oferty Grupa.Pro

Mieszkanie fajne, nowoczesne i umeblowane. Jedyne co w nim raziło, to bardzo intensywne barwy w salonie – czerwony i zielony. A dodatkowo zgaszony fiolet w sypialni. Gdy tylko dowiedziałyśmy się, że na zlecenie właścicieli odbywa się malowanie, udało nam się przekonać do zamalowania tych intensywnych barw. Jak wiadomo nie była to prosta sprawa, ale nowy odcień melonu nadał temu salonowi zupełnie inny charakter.
Uporządkowanie i aranżacja części kuchenno-jadalnianej były wisienką na torcie.

Naszą uwagę przykuła też sypialnia. Miało być elegancko a zarazem przytulnie i niewielką aranżacją uzyskałyśmy ten efekt. Nie zapomniałyśmy o trzecim pokoju, gdzie głównym bohaterem stał się pluszowy miś.

Inwestycja: 660 zł

Mieszkanie zostało wynajęte!

home staging Kraków

SALON

Połączenie mocnych barw czerwono-zielonych było bardzo agresywne i na pewno “niesprzedażowe”. Po przemalowaniu dało się odczuć ogromną różnicę. Ponieważ w jadalni dominowała czerwień, zdecydowałyśmy, że dodatki w tym kolorze w salonie zostają. Zakupiono nowe poduszki, przeniesiono czerwony podnóżek z korytarza, oraz zawieszono nad sofą obraz, który do tej pory ginął zawieszony gdzieś w przedpokoju. Do tego małe przemeblowanie oraz dodatki kwiatowe i jedzeniowe :) I już czujcie się zaproszeni do tego pięknego i przestronnego salonu.
home staging Kraków
home staging Kraków

KUCHNIA

W kuchni dodałyśmy nieco “życia” poprzez zastawę do kawy znalezioną w szafkach oraz świeże kwiaty. Reszta prac do stosowane dopasowanie kadru aby uwidocznić równocześnie wygodną część jadalnianą oraz sporą przestrzeń sięgającą salonu. Najchętniej pozbyłybyśmy się koloru czerwonego jednak wiązałoby się to z remontem kuchni… i zbyt dużymi kosztami.
home staging Kraków
home staging Kraków
home staging Kraków

MAŁY POKÓJ

Pokój jaki zastałyśmy był... nijaki. Trochę biuro, trochę pokój dla gości. Wykorzystałyśmy mieszkającego tu pluszowego misia, aby pokazać, że to mogłaby być dodatkowa sypialnia dla dziecka. W końcu to mieszkanie idealne dla rodziny. Przykryłyśmy łóżko w narzutę znalezioną w mieszkaniu, dobrałyśmy poduchy i do nich też obrazki na ścianę. Tutaj podobnie jak w sypialni zastosowałyśmy delikatne firany, bo one zawsze dodają domowego nastroju. A chyba tego właśnie poczucia domowej atmosfery będą oczekiwać wynajmujący, mamy nadzieję już niebawem, tą nieruchomość.
home staging Kraków

SYPIALNIA

Aby stworzyć przytulny nastrój ubrałyśmy okno w zwiewne firany. W tym samym celu zakupione zostały małe, białe nocne lampki. Łóżko wcześniej prezentowane było z pościelą i niezbyt dopasowaną narzutą. Z naszymi dodatkami sypialnia nabrała wyrazu. Jasne dodatki na łóżko rozświetliły nieco ciemną sypialnię.
home staging Kraków
TOP