Klient: Pani Monika

Dom 200m2, wioska pod Krakowem

Rzadko zdarza się, że nieruchomość, którą oglądamy po raz pierwszy robi na nas tak dobre wrażenie, że myślimy – gdzie tu praca dla nas? Jaki home staging skoro gdzie nie sięgnąć wzrokiem – wszystko wygląda jak z katalogu wnętrzarskiego? Oczywiście po dłuższych oględzinach praca dla nas jak najbardziej się znalazła i to nie mała. Jedno jest pewne – to nie był dom, z którego najlepiej uciec, jak nie raz nam się zdarzało myśleć. To dom, w którym można by już zostać. Od zaraz.
Mimo swoich 10 lat dom w świetnym stanie, niedawno odremontowany i odświeżony. Wnętrza urzekły nas klasą, spójnością i wyczuciem smaku. Wyczuciem, które jawiło się w każdym detalu; obrazku, lampie, dekoracji okien. Widać tu wyraźnie bardzo dobry gust i pomysłowość właścicielki, która koncepcję domu stworzyła od początku do końca samodzielnie. Takich nieruchomości prosimy więcej! Są one już świetnie przygotowane do home stagingu, nie wymagają remontu ani żadnych poważnych zmian, nasze działania mają na celu podkreślenie tych niewątpliwych zalet domu.

Czas realizacji home stagingu tego domu: 1 dzień

Koszt zmian całego domu: 1800 zł

Dom został wynajęty zaraz po wyprowadzce się właścicieli 🙂

Home Staging Kraków

Salon

Salon spełniał wszystkie oczekiwania - przestronny, z kominkiem, z częścią wypoczynkową i częścią jadalną. Kolory utrzymane w barwach czekoladowego brązu i beżu. Jedyne co postanowiłyśmy zrobić to odrobinę rozjaśnić część z kanapą.

Dodałyśmy ciekawsze i jaśniejsze poduszki. Usunięty został nadmiar kwiatów, a dużo ich w tym domu było. Trochę przerośnięte i usychające kwiaty-drzewa - nie robią pozytywnego wrażenia. Mogą wręcz sugerować wiek nieruchomości lub ją postarzać.

Aby więc było bardziej świeżo, na stole stanął wysoki wazon z białymi eustomami. Piękny i duży stół należało udekorować zastawą, bez niej byłoby na zdjęciach nieprzyjemnie pusto.

Wyeksponowałyśmy też kominek. Przed zdjęciami właścicielka po raz pierwszy rozpalała go sama. Łatwo nie było, do tego sporo dymu, ale udało się ująć na zdjęciach przynajmniej chwilę z ogniem!
Home Staging Kraków
Home Staging Kraków
Home Staging Kraków
TOP